25 Mayıs 2010 Salı

başlıca sorunlar

1) bu okul bitmeyecek mi daha? sıkıldım, darlandım. bu mevsim ve bundan sonraki maddelerde açıklayacağım sorunlar yüzünden konsantre sıfır altı. tam da sonunda bok edeceğim gibi her şeyi.
2) annem bulgaristan'a taşınıyor mu taşınmıyor mu? ben burada kendi evimde mi yaşayacağım yoksa annemin nacizane evine mi geçeceğim? annem bu sorunumu çözemiyor kendi kafa karışıklığından.
3) şimdi bu Kanca kızım operasyondan eve dönünce o diğer odadaki anne kedinin kendi büyümüş yavrusunu bu odaya Ozzy, Ponyo ve kanca'nın yanına alabilecek miyim? Kanca ağrılar içinde yatarken de bu bebeği dövmeye kalkacak mı? kalkarsa bu annenin kendi büyümüş yavrusunu bu odaya alamazsam annenin emzirdiği evlatlık bebeklere müsade edecek mi o koca yavru? ayrıca hem anne süt anne olan kedimizin kafa karışıklığı geçecek mi acaba 3 jenerasyon bebeği emzirmeye çalışmaktan? en küçüklerin bırak koltuğa çıkmayı daha önlerini göremediklerinin farkında olup herkesi emzirmek için yere müsait bir yere yatacak mı?
4) herkes derdini açıkça anlatacak mı benim kafa yormamı, binbir türlü senaryo yazmamı, çeşitli kurgulara girmemi beklemeden? nedir bu insanoğlundaki ben bir bakış atayım gerisini o anlasın derdi? telepati kuramıyorum ben.
5) ne zaman içkiye bok gibi para harcayabileceğim aman kiraydı, faturaydı, yoldu, yemekti derdi olmadan? bayılana kadar içip ertesi gün kusmaya gidip gidip lavaboya yatağa yatmak istiyorum. ama başım ağrımasın lan, çok sinirleniyorum, hep bırakcam şu içkiyi diyorum o zaman. sonra zaten bırakamıyorum daha da çok sinirleniyorum.
6) ponyo hamile kaldı mı acaba? kaldıysa bu seferki bebeği yaşacak mı? babaaenne olmak istiyorum ben artık.
7) salonum güneş alacak mı demiyorum, almayacak, konumu müsait değil. o halde güneşe pek fazla ihtiyacı olmayan bir çiçek var mıdır, benim evimde bir zahmet açabilir mi lütfen? flip flop'da bi boka yaramadı, güneş yok ki kardeşim. oda içinde "hah!şuraya güneş vuruyor, götürem de az salınsın çiçecik" diyerek koşturmak çok komik görüntülere sebep oluyor.
8) abimin bu benim web adresim diyerek verdiği adres ne zaman doğru çıkacak? yok, çok sikimde değil ama neden uğraştırırsın ki be adam? ulaşmaya çok meraklıysan bana telefon açarsın ayda yılda bir, her halükarda giderilir zaten olmayan özlem.
9) şu insanlar hayvanlara eziyet etmekten vaz geçecek mi? nasıl bir ego problemidir bu? bulun birini paso sevişin bari de kurtulalım sizden de hastalıklı hallerinizden de.
(ps: orgazm anında ego sıfırlanıyormuş ya ona binaen söylüyorum.)
10) sigarayı bırakmam lazım. nikotin bandı alacağım. seviyorum ama zararlı meret işte. nikotin bandıydı, stickerdı ne gerekirse yapıştırırım bırakmak için. hem böylece burdan artırdığım parayla belki içer içer dururum. oh!

söz sende ey hayat!

Hiç yorum yok: