19 Kasım 2008 Çarşamba

soğuk, çok soğuk!


istiyorum ki ısınsın her biyer, burnum normal rengine kavuşsun, yeniden bisiklete bineyim, yeniden gıdıklasın birileri güleyim bolca.

bu hastalık bana yaramadı (şarkıdan da pek bi hayır geldiği söylenemez keza).

böyle istiyorum ki birilerini özleyeyim, pis yedili oynayayım, kız kıza olup karşı takım erkeklerini (ortak oynuyoruz) devirelim okeyde yine 15 günün 15'i de. kırmızı abajurum kaybolduğu yerden geri dönsün, şaraplar soğuk olmasın, renklerim hiç bitmesin paletimde. izmir'e gitmesin bi daha hayatımdan hiç kimse, annem bildim bileli olduğu gibi hiç hastalanmasın arada da bana dondurma alsın. kabus görünce yanına gireyim yine ayaklarımı ısıtsın. beybilerim de patilerinin tıkırtısını hiç eksik etmesin arkamdan.

ayrıca küçükken boyumca çiçeklerin arasında fotoğraf çekileyim diye girdiğim yeşillikte kıçımı sokan arı gelip benden özür dilesin, çok oldu beklediğim..

sa

güzel bi mont, güzel bi bot alasım var. içim ekşidi lan sizden! giyip karalarımı şarkı söyleye söyleye gidicem kendi parke taşlarıma. hem korkmuyorum da, ardımda sekiz pati sesi var hiç olmadı.

yıldızlarda ıslansın istiyorum. düşmeyi biliyolarsa ıslansınlar da..

aman bre deryalar

kaç saattir uğraşıyorum photoshopta, bi türlü istediğim gibi yapamadım elimdeki fotoyu. hayır o diil, aklınızda fotografın tonajına kadar herşey ayarlıysa olanı da beğenmek mümkün olmuyo. bazense tesadüfi tutturduğum işleri tekrar yapamıyorum. moralim bozuldu...

neyse çay salladım kendime bi tane teselli olarak. zaten hastayım, zaten resim çizmiyorum, zaten odam soğuk, param bitmek üzere, sigaramı heryerde bulamıyorum, sağda soldayken yazı yazdığım defterimi kaybettim bulamıyorum, hiç dışarı çıkasım yok, yeni köpeğim uyanma saatime kadar dayanamıyo sıçıyo (aha bu), yalnızlıklarıyla beni suçlayan insanlar var, sıkıyo, ne alakaysa Marios'u özledim,üstüne bir de dudağımın iç tarafında uçuk çıkmış. bi dursanıza!

lan o kadar halsiz hissediyorum ki saçımı taricak halim yok yavrum okuyucu (pek yaptığım söylenemez zaten fakat saç taramak diil mecalini bulabilmek mevzu burda). harbiden makarasına hayalini kurduğum şu tırı alıp yollara düşesim var, keyfiyatım gitgide azalıyo.(lan bi fotoşapı beceremedim die diil di mi bu sıkıntı?) hastalığıma iyi gelceği söylenen şarabı da henüz içmedim. almaya bile üşeniom dolaptan, hem soğuktur da o şimdi çok be.

ya yaa!


yalnız acaip derecede sokaklarda baara baara şarkı çığırasım var şu an, oha!